|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Tim Hambly, Mark Handley, Kirk Henderson, Michelle Giles, Colin Tatham
|
Race 1 |
0 |
|
|
Minnie Water-Wooli SLSC |
Minni Water / Wooli PALMIES
|
Joshua Bowell, Tony Benfield, Ashley Benfield, Anthony Holmes, Samuel Vaessen
|
Race 1 |
0 |
|
|
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach MACNUGGETS
|
Eden Tehan, Blake Hann, Patrick Norman, Alex Bingham, Peter Norman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
David Millar, James Rice, David Kaye, Julian Delany, David Olofinsky
|
Race 1 |
0 |
|
|
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Kate Ouve, Emma Downs, Jane Mcomish, Mark Knott, Anna Mccabe
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe CHOC
|
Chris Wiese, Shaun Hardcastle, Andrew Pullinger, John Zimmerman, James Mclaughlin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Helensburgh-Stanwell Park SLSC |
Helensburgh / Stanwell Park RED
|
Michael Breeze, Nathan Thompson, Mark Wallace, Edward White, Christopher Ryder
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
David May, David Seymour, Micah Rivetti, Myles Prasser, Callum Tuohy
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh THE KIDS
|
Matthew Peel, Benjamin Watts, Simon Griffiths, Peter Grant, Gregory Ward
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Nambucca Heads NAMBUCCA
|
Sam Andrews, Kade Welsh, Ryan Auston, Luke Tutt, Stephen Russo
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Trent Mcquade, David Mclean, Ashley Hansen, Mark Jelfs, Craig Kelly
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLACK
|
Ben Baker, Victor Grant, Josh Schmidt, Mitchell Scorey, Kevin Richardson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Broadbeach SLSC |
Broadbeach A
|
Liam Donaldson, Graeme Huegill, Ben Morland, Tom Morland, Nathan Fife
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach C
|
Jarod Bainbridge, Tim Jung, Tim Warwick, Phillip Gee, Tyson Venables
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen A
|
Matt Mcgrath, Mitchell Lawler, Scott Morrison, Luke Scott, Ian Snel
|
Race 1 |
0 |
|
|
Woolgoolga SLSC |
Woolgoolga WHITE
|
Clint Crockett, Luke Crockett, Cameron Austin, Ross Hunter, Wayne Bailey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Helensburgh-Stanwell Park SLSC |
Helensburgh / Stanwell Park BLUE
|
Steven Fairbairn, Don Burke, Michael Fairbairn, Luke Mccarthy, Ben Wood
|
Race 1 |
0 |
|
|
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach SHINNERS
|
Luke Davey, James Mongan, Nathan Moore, Jay Steele, Michael Norman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Woolgoolga SLSC |
Woolgoolga RED
|
Chris Locke, Chris Landenberger, Shane Rosenberg, Shaun Ross, Michael Kohn
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Port SLSC Inc (SA) |
South Port GOLD
|
Matthew Burgess, David Clohesy, Peter Whitehorn, Matthew Whitmee, Donald Alexander
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Ross Evans, Alex Preston, Owen Evans, Ray Williams
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Dale Andrijin, Jon Porter, Nick Jones, Chris Kirby, Matt Heaton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach B
|
James Bracey, Joshua Gross, Nathan Woodward, Steve Woodward, Dennis Gee
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore RED
|
Jack Cosgrove, Mark Clatworthy, Paul Addicott, Kerry Hardy, Jackson Sowden
|
Race 1 |
0 |
|
|
Moruya SLSC |
Moruya WINEPS
|
Jeffrey Afflick, Ryan Dallas, David Gwynne, Luke Mathie, Darren Irwin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach TROUBLE
|
Sam Binnie, Benjamin Robinson, Tom Mackillop, Harrison Wildman, Matthew Wildman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Scott Rennie, Matt Bosanko, Chris Bagley, Ryan Bagley, Colin Schulz
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Aaron Jeanneret, Edward George, Jon Jefferies, Chris Maher, Paul Attwood
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun MOZZIES
|
Stan Damro, Shaun White, Chris Long, Dean Murphy, Ian Peterson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff R
|
Matt Hazlett, Craig Pridgeon, Byron Simpkinson, Ryan West, Ian Martin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coledale SLSC |
Coledale A
|
Dimerio Gill, Evan Herrman, Kean Peard, Rodney Henderson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ballina Lighthouse and Lismore SLSC |
Ballina B
|
Peter Crowe, William Johnstone, Kris Krause, Joseph Claes, James Rix
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Nathan Hillier, Ben Marshall, Peter Guy, Peter Brazenall, Grant Pforr
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads MADILLS
|
Alby Maxwell, Sam Pickett, Drew Canty, Charles Shing, James Nowacki
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun TERMITES
|
Craig Mcguiness, James Thompson, Aiden Cocker, Luke Middlebrook, Edward Cherry
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun HEROS
|
Nick Blackwell, Andrew Hogon, Steffan Anderson, Ryan Perry, Thomas Melloy
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Shawn Hughson, Caine Mathias, Trevor Dyson, Matthew Fellows
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach A
|
Jimmy Manning, Blake Cansdale, John Young, Chris Young, Dean Simonson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
James Davidson, Matthew Edwards, Arnold Eussen, John Eussen, Nathan Langtry
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Samuel Clatworthy, Dyllon Schultz, Michael Mcmanus, Stephen Davies
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills A
|
Manfred Sonntag, Nat Stapleton, Chris Hudson, Joshua Slade, Kurt Schubert
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer A
|
David Jackson, Nick Critcher, Tom Dorahy, Corey Jackson, Aaron Jackson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Adam Buck, Adam Pommer, Michael Wright, Thomas Sheldrick, Michael Mifsud
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe DOGS
|
Simon Hatful, Dave Hunt, Sean Ralph, Paul Bossong, James Bairstow
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Pacific Palms SLSC |
Pacific Palms A
|
Andrew Graham, Matthew Nicholas, Peter Scott, Ryan Williams, Stephen Scott
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Scott Ballinger, Aaron White, Robert Flood, Matthew Miller, Bradley Ibbs
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Narrabeen SLSC |
South Narrabeen A
|
Carl Davidson, Campbell Burke, Anthony Haven, Stuart Haven, Michael Haven
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc JAN JUC
|
James Hope/johnson, Timothy Hunter, Mathew Torney, Zane Henry, Scott Tannahill
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands A
|
Michael Bridges, Regan Dunn, Brenden Hughes, Joel Sherwood, Anthony Davis
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Andrew Pelletier, Andrew Lightbody, Peter Gray, John Somers, Andrew Goss
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay BLUE
|
Leigh Neave, Adam Randall, Matthew Hickey, Nathan Davies
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Ballina Lighthouse and Lismore SLSC |
Ballina A
|
Adam Coffey, Gavin Atherton, Daniel Mccoll, Owen Gilmour, Geoff Marshall
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera OFFSPRING
|
Peter Coles, Paul Davies, Richard Mills, James Borbidge, Fletcher Davies
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mona Vale SLSC |
Mona Vale SCABBIES
|
Josh Harrison, Shane Wise, Alan Bailey, Brent Lethbridge, Bryce Munro
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Michael Brannock, Brad Coates, Lee Cotter, Michael Packham, Cameron Smith
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook A
|
Jon Hozack, Rhys Austin, Grant Griffin, Jason Mcdermott, Leonard Bolin
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Caves Beach SLSC |
Caves Beach A
|
Aaron Brinkworth, Michael Rae, Josh Paff, Jon Piesnik, Graeme Shears
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach MAGGETTS
|
James Graham, Adam Keenan-dunn, Ryan Owens, Nathan Griffiths, Mark Owens
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bilgola SLSC |
Bilgola G
|
Richard Bruce, Rhys Carter, Aaron Dober, Mitchell Foran, Don Mcmanus
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino ABDUCTORS
|
Colin Bullock, Ryan Duncan, Michael Hancock, Dale Nicholes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Port Campbell SLSC |
Port Campbell RED
|
Ricky Cashmore, Samual Doolan, Andrew Collins, Shane Maslin
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Dee Why SLSC |
Dee Why BLUE
|
Tom Hand, Daniel Heys, Michael Chiarelli, Luke Heath, Stephen Nicotra
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Point Lonsdale SLSC |
Point Lonsdale BLACK
|
David Smith, William Blewett, Adam Elston, Justin Heath, Stephen Blewett
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bundaberg SLSC |
Bundaberg A
|
Brock Quinn, Brodie Quinn, Brendan Clarkson, Kurt Wessel, Paul Wessel
|
Race 1 |
0 |
|